Research

Nikdo neví vše. Umíme zjistit mnohé pomocí výzkumů, analýz a predikcí.

Ve spolupráci s celou řadou specialistů a procesů znalých expertů připravujeme individuálně zaměřené průzkumy a výzkumy. Umíme pomoci v celém spektru nabídky naší společnosti. Nejčastěji pomáháme při plánování investic, hledání priorit, v oblasti marketingu, v průzkumech spokojenosti zákazníků i zaměstnanců a mnohém dalším. Pokud vám vytvoříme kvalitní sběr dat, následně vám ukážeme možnosti predikcí nad těmito daty. Umíme pomoci, pokud víte, co chcete vědět a co potřebujete vědět.

Přínosy pro vásZjistíte co nevíte pomocí výzkumů, analýz a predikcí

  • Získáte nové informace a data pro váš úspěch
  • Získáte nové pohledy a ujasníte si své strategie
  • Doplníte si chybějící informace a budete efektivněji plánovat

Proč s námiJsme srozumitelní a máme lidský přístup

  • Získáte dodavatele, pro kterého jste významný zákazník
  • Získáte vysoce kompetentního a spolehlivého partnera znalého souvislostí
  • Získáte dlouhodobého spolupracovníka, který umí pomáhat každý den

Co umíme zajistit?Specializované výzkumy a průzkumy s následnou analýzou, vizualizací a ukázkou možných predikcí

Díky zkušenosti našich analytiků a zázemí IT vývoje připravujeme celou řadu zajímavých analytických nástaveb nad vašimi daty. Umíme vytvořit specializované dashboardy a v reálném čase vám přinášet kvalitní informace o vývoji procesů a stavů pomocí naměřených hodnot nad jedním i více systémy současně. Můžete získat nejen hodnoty číselné o aktuálním stavu, ale také porovnání s nastavenými KPI a vývojem historie a trendu na přehledných grafech. Pro některá řešení možná upřednostníme lokaci v mapách, ale o tom si řekneme až při osobním setkání. Budete nadšení, jak rychle se můžete dozvědět pravdu pro vaše kvalitní řízení a plánování.

Dříve či později budete chtít vědět, co si vaši zákazníci o vás myslí, co je trápí a co by jim udělalo radost. Na tyto situace myslíme a umíme je vyřešit. Připravíme vám na míru ušitý výzkum spokojenosti.

Jedna z nejdůležitějších věcí na aktuálním stavu trhu práce je určitě zvyšování loajality. Můžeme vám efektivně pomoci kvalitním výzkumem spokojenosti mezi vašimi pracovníky.

Již řadu let poskytujeme zákazníkům specializované workshopy, které za pomoci našich moderátorů pomáhají se sběrem námětů a inovací v organizaci. Získáte přehledný záznam námětů z celého spektra vašich spolupracovníků.

Chcete růst a my vám přineseme informace, díky kterým zákazníkům to může být možné. Pomůžeme vám v oblasti B2B zjisit váš potenciál u vybraných cílových skupin. Současně vám přineseme informace o možnostech setkání se zástupci potenciálních zákazníků a seznam okruhů zajímavých témat, o kterých s vámi chtějí mluvit.

Specializovaný průzkum trhu při hledání vhodné a optimální technologie. Naši specialisté z různých oblastí vám při hledání pomohou.

Jedná se o individuálně připravené výzkumy a průzkumy na míru. Tyto služby jsou prováděny na základě definované potřeby a vzájemně projednané metodiky. Okruh témat je velký, ale neustále se jedná o vhodnou metodu zajištění relevantních dat pro vaše další rozhodování a plánování.

Postup spolupráce

1. krok

Úvodní schůzka

Setkáme se u nás nebo vás navštívíme. Poznáme se osobně. Pohovoříme o všem, co vás může posunout o kus dál.

2. krok

Návrh řešení

Náš projektový manažer, analytik a metodik provedou variantní návrh řešení vašich potřeb.

3. krok

Cenová nabídka

Na základě projednaného a vzájemně pochopeného zadání navrhneme řešení a předložíme cenovou nabídku.

4. krok

Průběh spolupráce

Provedeme dohodnuté ve smluvených termínech. O průběhu vás budeme průběžně informovat. Následně obdržíte dohodnutý finální výstup.

Spolupracujeme s těmito partnery. Jsme otevřeni spolupráci.

Setkejme se, hovořme spolu, vyřešme to