O nás

Jsme zde a usnadníme vám život

INSPECTUM a.s. je 100% česká poradenská firma s 25letou zkušeností na více než 500 projektech v ČR i zahraničí založená v roce 2007. Specializujeme se na odbornou pomoc leaderům při práci na udržitelnosti a rozvoji organizací, podniků a projektů. Vytváříme platformu flexibilních a vstřícných specialistů znalých procesů, souvislostí, užitečných inovací, služeb a řešení vašich trápení. Nejsme mezinárodní korporace ani veřejná instituce. Naší specialitou je práce pro rodinné firmy, jejich zakladatele a nástupce. Nejvíce nás ale těší spolupráce s lidmi, kterým není jejich práce lhostejná a jednoduše chtějí „trochu více“.

Naše mise

Usnadnění a zvýšení kvality života

Života si vážíme nejvíce a naši snahu uspořit vám čas považujeme za to nejlepší, co pro vás můžeme udělat. Zjednodušování a uvádění věcí do řádného stavu a tím snížení nadbytečného stresu z případných rizik, hrozeb či komplikací považujeme za správné. Dlouhodobě se věnujeme problematice zlepšování kvality života a věříme, že můžeme pomoci i vám.

Pravdivé a užitečné informace

Vždy nás trápilo, že se v prostředí ČR pracuje na základě domněnek a díky tomu vzniká i velké množství špatných manažerských rozhodnutí. Díky námi zjištěné pravdě se zbavíte celé řady trápení. Díky pravdě lze vytvářet užitečná řešení pro další směřování, udržitelnost a růst podniků. Vážíme si vašeho času a všechna řešení navrhujeme právě v zájmu jeho úspory.

Řešení pro udržitelnost a rozvoj

Čím dál častěji se inovace a rozvoj dostávají do popředí na úkor udržitelnosti. Jsme přesvědčeni, že vytvářením služeb, které pomáhají s udržitelností vaší snahy a konání, činíme i my dobrou věc. Díky zkušenosti a praxi umíme pomoci s rozvojem společnosti správným směrem v celé řadě oblastí. Současně vytváříme a poskytujeme celé spektrum užitečných nástrojů, které s tím nám i vám pomohou.

100%

soukromá česká společnost

100%

vlastní systém, přístup a péče

25+

členů týmu

70%

zákazníků jsou rodinné firmy

25let

zkušeností zakladatelů

500+

projektů za námi

2007

rok založení INSPECTUM a.s.

365dní

24/7 pomocník na telefonu

INSPECTUM LABS a náš svět užitečných inovací

INSPECTUM je inovátorem a spolutvůrcem inovací v oborech, kterým se věnuje. Vždy bude co zlepšit a hledat užitečná řešení pro nalezení úspory času, zlepšení života a usnadnění práce považujeme za správné. Jsme otevřeni spolupráci a našim zákazníkům umožňujeme podílet se na testování.

Stručná historie inovační snahy

Podporujeme aktivity ke zvýšení kvality života a radosti z podnikání v ČR

Popularizujeme podnikání

Podporujeme podnikání a podnikavost v lidech každý den. Pokud potřebujete osvětu v oblasti podnikání, poskytneme vám přednášky od podnikatelských příběhů zajímavých lidí přes problematiku leadershipu až po funkce peněz a cashlow. Pokud chcete začít nebo se trápíte v začátcích, využijte možností bezplatných konzultací naší divize INSPECTUM STARTER.

Pomáháme začínajícím firmám

Poskytujeme bezplatné workshopy pro začínající podnikatele. Ve spolupráci s unikátním akcelerátorem začínajících firem a start-upů Stemica vám pomůžeme vše posunout ještě dál. Od mentoringu, doplnění chybějících dovedností a členů týmu až po nalezení investora. Máme za sebou konzultace od fyzioterapeutů, cukrářských výrob přes výrobu hraček, IT firmy až po globální aplikace.

Jsme přínosem soutěží

Již celou řadu let jsme aktivní v soutěži Můj první milion (dříve Nejlepší podnikatelský záměr). V rámci průběhu každého ročníku soutěže se s námi setkáte osobně jak v roli porotců, tak přednášejících na souvisejících workshopech. Získáte „za cenu svého času“ zpětnou vazbu od celé řady zkušených lidí. Všichni účastníci získají bezplatný rozbor záměru a výherci obdrží zajímavé a užitečné ceny.

Setkejme se.

Sejděme se prosím a hovořme. Řekněte nám, co vás trápí, jak vám můžeme pomoci, co pro vás můžeme udělat, kde chcete být za 2 roky a třeba i o čem sníte.